Zakázkové přístroje a komponenty

Kromě kompletních funkčních zařízení nabízíme komponenty používané výrobci přístrojů. Uplatnění mohou nalézt i při realizaci experimentálních laboratorních sestav nebo vývoji prototypů unikátních přístrojů.

Na seznamu jsou přímo použitelná řešení, možná je i jejich modifikace a doplnění funkcí požadovaných pro specifickou aplikaci.

V případě elektronických obvodů jsou k dispozici jak oživené sestavy desek plošných spojů, tak stavebnice obsahující neosazenou desku plošných spojů, součástky a naprogramovaný mikrokontrolér, nebo stavebnice s mikrokontrolérem bez programu připraveným ke kompletnímu uživatelskému řešení.

Moduly detektorů

Modul OEM UV detektoru

Detektorové moduly s LED zdrojem záření pro použití při separaci biomolekul, semipreparativní a preparativní aplikace. K dispozici jsou moduly s fixní vlnovou délkou v rozsahu od 254 nm do viditelné oblasti spektra, nebo moduly s uživatelsky měnitelným světelným zdrojem. Průtoková cela má optickou dráhu 5 nebo 10 mm.

Elektromechanické sestavy

Modul preparativního injektoru

Na ilustračním obrázku je část zakázkového řešení automatického dávkovače pro (semi)preparativní kapalinovou chromatografii.

Pohony s krokovými motory

Inteligentní deska ovládání krokových motorů

Řada inteligentních desek pro ovládání krokových motorů je vhodná například pro ovládání motorů pístových nebo peristaltických čerpadel. Lze s nimi však vybudovat i pokročilé víceosé polohovací systémy.

Displeje

Nabízíme sortiment sestav s barevnými grafickými displeji s dotykovým ovládáním (s uhlopříčkou 1,44" až 7"). Pro řešení s menšími požadavky na zobrazené údaje jsou k dispozici alfanumerické displeje s podsvícením doplněné o inteligentní řídící obvody pro snadnou implementaci do vyšších celků.

Snímače, převodníky

Snímače neelektrických veličin: teplota, vlhkost, tlak, průtok a řada dalších snímačů doplněná o obvody rozhraní (I2C, USB, RS232, BlueTooth, GSM, Ethernet) pro snadnou integraci do přístrojových sestav.

^nahoru