Kontakt

Sídlo společnosti , obchodní údaje

Science Instruments and Software, s.r.o.
Drnovská 1112/60
161 00 Praha 6

E-mail: info(@)sisw(.)cz
Tel.: +420 246 037 483
Web: http://www.sisw.cz

IČ: 27566676
DIČ: CZ27566676
Společnost je zapsána v OR vedeným Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 114098

Ekologická likvidace elektroodpadu je zajištěna v rámci kolektivního systému RETELA. Společnost Science Instruments and Software, s.r.o. je uvedena v seznamu výrobců pod evidenčním číslem 03215/14-ECZ.

Sběr a recyklaci obalových materiálů zajišťujeme v rámci Systému sdruženého plnění EKO-KOM s klientským číslem EK-F00080167.

Ochrana autorských práv

Veškeré materiály publikované na webových stránkách společnosti Science Instruments and Software, s.r.o. jsou chráněny autorským zákonem. Výrobky a služby, které jsou na webových stránkách uvedeny, informace o nich a jejich vyobrazení mohou být chráněny dalšími právy dotčených osob. Názvy a označení výrobků, služeb, firem a společností mohou být registrovanými obchodními známkami příslušných vlastníků.
Jakákoli část webových stránek společnosti nesmí být zkopírována a zpřístupněna veřejnosti bez předchozího písemného souhlasu držitele autorských práv.

Odpovědnost

Společnost Science Instruments and Software, s.r.o. nenese vůči jiné straně odpovědnost za přímé, nepřímé, mimořádné nebo jiné následné škody, způsobené použitím informací z těchto stránek, včetně (ale ne výhradně) ušlého zisku, vynaložených nákladů, přerušení činnosti a dalších škod. Společnost Science Instruments and Software, s.r.o. neposkytuje žádné záruky kromě záruk vyplývajících ze zákona, pokud to není jinak výslovně uvedeno u konkrétních výrobků a služeb. Informace uvedené na webových stránkách společnosti Science Instruments and Software, s.r.o. nelze interpretovat jako prohlášení o vhodnosti výrobků a služeb pro některý konkrétní účel, pokud takové prohlášení zákazník neobdržel od společnosti Science Instruments and Software, s.r.o. v písemné podobě poté, co ji, v případě pochybností, kontaktoval.

Společnost Science Instruments and Software, s.r.o. upozorňuje, že informace na těchto webových stránkách mohou obsahovat typografické chyby, případně věcné a technické nepřesnosti. Společnost Science Instruments and Software, s.r.o. si vyhrazuje právo na provedení jakýchkoliv změn těchto stránek bez předchozího upozornění.

^nahoru